Bookmark and Share

 
 

 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח
דיאטת Optimal Body

 

דף הבית >> פרסומים בתקשורת >> סלונה: דיאטה סקסית משגעת
דיאטה טבעונית סקסית ומשגעת
טבעונות תעזור לך להיות סקסית, אנרגטית ושמחה. כך כותבת ליאורה אקוקה גולדברג, שריפאה את עצמה מהפרעות אכילה בעזרת תזונה טבעונית, על ספר חדש שנכתב על ידי אישה שריפאה את עצמה מסרטן
פורסם בסלונה, 30/07/2013, http://saloona.co.il/

דיאט
ה סקסית ומשגעת (הוצאת פוקוס), הוא ספר שיכול להכניס מהפכה לחיים שלכם. בניגוד לכותרת המפוצצת, לא מדובר רק בשינוי בחדר המיטות, אלא בכזה שיטלטל את עולמכם.
הספר מציג תוכנית מהפכנית להרזיה, ניקוי רעלים ובריאות טובה. אני יודעת, כי אני זו שערכתי אותו מדעית.

כריס קאר, מי שכתבה את הספר, היא במאית וכוכבת הסרט Crazy Sexy Cancer שמספר על ההתמודדות המופלאה שלה עם אחד מסוגי הסרטן הנדירים ביותר.
אני טבעונית מזה 25 שנים. זה תהליך שיש בו לא מעט תחנות, התנסויות ולימודים עם טובי המדריכים בעולם לריפוי והתחדשות דרך תזונה טבעית.
התחנות שעברתי מזכירות את המסע של כריס קאר,  מהרגע שגילתה שהיא חולת סרטן  ועד וומכלול הפעולות והשינויים שהביאו לריפוי שלה.
הפרעות האכילה נעלמו
אני התחלתי מסע דומה, כשחליתי בגיל 17 בהפרעות אכילה קשות, שהמשיכו לייסר אותי יותר מ-10 שנים. הפרעות האכילה ליוו אותי כמו משקולת כבדה על כתפיי, כשאני נוצרת את סוד ההפרעה ומתפקדת בפרצי זמן קטנים, בהם הרגשתי רזה. בחלקים האחרים של חיי – אכלתי והקאתי והסתגרתי בחדר ימים,  נעלמת מהעולם לתוך הבועה שלי בניסיון כואב לרזות. חיפשתי דרך לצאת מהלופ הזה ולהתחיל לחיות,
וכך עברתי תחנות מדיאטה מקרוביוטית לדיאטה טבעונית ולשיטות ניקוי הגוף מרעלים של ד"ר אן ויגמור. בהמשך הפכתי את זה למקצוע והתחלתי לטפל באנשים שרצו לעשות שינוי וחיפשו כלים פרקטיים ותמיכה.
כשהגיע לידיי ספרה של כריס קאר דיאטה סקסית משגעת התרגשתי מאוד. זיהיתי את התחנות שלי שם והיה לי ברור שהספר הזה הוא מדריך מיוחד שמשקף את כל התהליכים שקוראים במעבר לאיכות חיים ״סקסית ״ ובריאה.
כריס לקחה את נושא התזונה, שהוא בדרך כלל משעמם ואפילו מאיים והפכה אותו לקליל, טרנדי וההיפוך הגמור מסגפני. היא מצליחה בחיננויות לשבור סטיגמות כמו "טבעונים הם חסרי חיים וסגפנים".  יש בספר תוכנית ניקוי ל-21 יום "כי אי אפשר להתחיל בלי לפנות את האשפה מחייכם"  ומתכונים מדהימים מטובי השפים הטבעונים בעולם והספר כתוב בצורה כזאת שהקורא מרגיש מלווה לאורך כל התהליך. רשימת היתרונות בספר עצומה: יותר אנרגיה, עיכול טוב ועור בריא, בטן שטוחה, דחף מיני חזק, ריח טוב, מראה זוהר וצעיר, מצב רוח טוב, עצמות חזקות ועוד. הגישה היא קלילה ומלאת מקוריות וסוחפת ומדבקת באופטימיות שלה : המסר הוא לאכול טבעי זה ברכה ולא עונש !
הדיאטה הסקסית המשגעת נותנת את הכלים הדרושים כדי שתוכלי לנווט בצורה בהירה ומאוזנת. כי להיות "סקסית" פירושות להיות מחוברת ולדאוג לעצמך באמת. זו מחשבה פורצת הדרך שקוראת תיגר על התזונה המערבית ה"מחורבנת״ המבוססת על כימיקלים ששוחקים אותך, מחשבות שליליות והרגלים רעים. כל אלה ״משמינים״  אותך וגורמים  לחולי וחוסר איזון. הדיאטה היא טבעונית וצמחית ומבוססת על איזון החומציות והבסיסיות בגוף באמצעות ירקות, פירות, מיצים ירוקים ושייקים, פחמימות מלאות עם אינדקס גליקמי נמוך.

מתכון סקסי ומשגע, מתוך הספר

מיץ שלום ואהבה – "זה המוטו שלי וגם המשקה שאני שותה כל בוקר. הכמויות יספיק כמעט ל-1 ליטר (2 מנות)"
  • 2 מלפפונים גדולים (אם הם לא אורגניים, קלפי אותם)
  • 5-4 גבעולי קייל, עלי מנגולד, תרד או נבטי חמניות
  • 5-4 עלי חסה ערבית
  • 4 גבעולי סלרי
  • 2-1 גבעולי ברוקולי גדולים
  • 2-1 אגסים
  • 2.5 ס"מ (או פחות) שורש ג’ינג’ר
סוחטים את כל המרכיבים למיץ. חלופות ירוקות אחרות הן: פטרוזיליה, תרד ועלי שן ארי. במידת האפשר, הוסיפי אפונה מתוקה או נבטי חמניות.
 
Bookmark and Share
לייבסיטי - בניית אתרים